SKARBY# Sporo tego… (2/2)

skarby

 W dzisiejszym wpisie pora na kolejną odsłonę Skarbów znalezionych w ostatnim czasie. Poprzednia notka zahaczała głównie o gry. Ta to głównie ciekawe figurki z sieci fastfood, ale nie tylko:) Zapraszam!

1.”Składany” Hulk

Brak podpisu na jakimkolwiek kawałku figurki utrudnia mi jego identyfikacje. Podejrzewam, że był częścią większej całości. Nie wygląda też na żadną podróbkę ze względu na dobre wykonanie całości.HNI_00072.Jake The Snake ( Titan Sports 1990)

Kolejna figurka tytanów w mojej kolekcji. W oryginalnym zestawie posiadała jeszcze węża. Niestety, ten jak większość akcesoriów zginął w odmętach czasu.  Jedną niezbyt ciekawą wadą tej figurki jest przebarwienie kończyn. Przez to całość wygląda jak poskładana z trzech różnych „ludzików”.

HNI_0011

3.DR. X (Mcdonalds, 2002)

Ciekawa figurka z masą elementów. Odkrywana kopuła odsłaniająca mózg, gigantyczna łapa mogąca chwytać różne przedmioty i kilka punktów artykulacji. Co najlepsze! Mimo, że ręka jest większa niż wszystko inne to całość nie ma problemu z równowagą.

HNI_0012

4.Figurka z serialu Transformers Prime ( Mcdonalds)

Bardzo ładna figurka mimo ograniczeń artykulacyjnych. Warto zaznaczyć, że wykorzystuje pewien model postaci zastosowany również przy tworzeniu opisywanego jakiś czas temu strzelającego Batmana z Beware The Batman.

HNI_0013

5.Figurka z Street Shark

To jedno z lepszych znalezisk. Gumowe tułowie i twarz nie zachowało się zbyt dobrze, ale całość robi piorunujące wrażenie i rodzina wydała jednogłośną opinię, że to jedna z lepszych Action Figure w mojej małej kolekcji. Więcej figurek z tej serii można znaleźć na tzzad.wordpress.com

HNI_0018

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s