NIEDZIELNAnotka# O Szlam.Net, Nintendo i nowym Batmanie.

niedzielna

Witajcie w ten niedzielny poranek. Musze przyznać, że to był dość ciężki tydzień. Jak wielu z was zapewne zauważyło  był na tyle wyczerpujący, że nie pozwolił mi na napisanie kilku wpisów więcej. Uspokajam! Nie jest to oznaką zmęczenia materiału i Gram Od Rana będzię trwał jeszcze długie miesiące, a może nawet lata:)Tyle jeśli chodzi o podsumowania.

1. K0lejny tytuł z Batmanem!

Ten tydzień przyniósł zwiastun nowego tytułu z nietoperzem. Nie ważne kiedy w to zagram. Istotne jest to, że po obejrzeniu całości marzy mi się komputerowy film w takich klimatach.

2.Wszystko co dobre…Szlam.Net

Szlam.Net (dawne TZŻAD) był blogiem, który stawał się serwisem. Twórca Łukasz Kowalczuk zaprosił do współpracy wielu ludzi zajmujących się różną tematyką. Niestety nawał obowiązków Łukasza i inne czynniki sprawiły, że Szlam przechodzi w stan spoczynku . Być może jeszcze wróci, ale trudno stwierdzić kiedy miałoby to nastąpić. Wielka Szkoda:( Dokładne wyjaśnienia przyczyn na Szlamie.

szlammin

3.Duużo konsol od Nintendo!

Jako, że od 9 dni mamy dystrybutora firmy Nintendo i zbytnio nie ma o czym mówić w tym temacie to na osłodę podlinkuje świetną kolekcje konsol tejże firmy. Zobaczcie sami!

4.A co gdyby zabrakło prądu?

Wtedy warto zaopatrzyć się w model Mario Kart, który możemy samodzielnie złożyć z małego zestawu klocków:) Co wy na to?:D

Reklamy

One response to “NIEDZIELNAnotka# O Szlam.Net, Nintendo i nowym Batmanie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s