ARTYSTYCZNIE# Ron Guyatt i jego growe inspiracje

stopka555

 Ron Guyatt postanowił stworzyć kilka prac o tematyce growej. Przyznać trzeba, że mają w sobie to „coś” co pozwala stwierdzić, że włożył w to masę pracy i pomysłowości. Obserwując arty można  odnieść wrażenie zafascynowania plakatem filmowym. Jak wam się podobają?:) Czy wśród przedstawionych tytułów jest Wasz ulubiony?

Reklamy

3 responses to “ARTYSTYCZNIE# Ron Guyatt i jego growe inspiracje

  1. Nie ma 😛 chyba że Fallout 3 -1=2 . Kurde zakupiłem przedwczoraj Might & Magic X(jestem też szczęśliwym posiadaczem od H1 do H6 – przeszedłem wszystko co było możliwe) Legacy Deluxe Edition myśląc że pogram Sobie w coś innego i powrócę do korzeni gdy grałem M&M nie znając angielskiego sięgając co chwila do słownika by coś zrozumieć z głównego wątku. Zawiodłem się na tym że ta gra ma tyle Bugów że to przekracza wszelkie granice. Nie da się przejść(nie mówię o poziomie trudności tylko o bugach uniemożliwiających kontynuowanie głównej fabuły). Ogromny minus dla wydawców za to że człowiek kupuje grę za ciężko zarobiony szmal dostaje nie gotowy tytuł i musi czekać na patche by Sobie pograć.

    • To fakt. Czytając wszystkie te sytuacje o grach, które nie chodzą na sprzęcie znacznie przewyższającym to jakie wymagania napisane są na pudełku. Jak gry nie chodzą w dniu premiery i inne abstrakcyjne sytuacje. Kiedyś wydawało się to nie do pomyślenia. A teraz? Ech…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s