NIEDZIELNAnotka# Wojna, rosyjscy tłumacze i Sega Mega Drive

niedzielna

Dziś niesłychanie wcześniej niż do tej pory. Spowodowane to jest głównie ogarnięciem się ze wszystkim w porę i innymi mniej lub bardziej ważnymi kwestiami. Do świąt zostało niewiele czasu. Jeśli więc wciąż zastanawiasz się co kupić bliskim to my jako jedyni w internecie ci tego nie ułatwimy! (Fanfary). Tyle słowem wstępu. Czas zacząć!

1.Justice League: War

Po sieci już od jakiegoś czasu krąży nowy zwiastun animacji ze stajni DC. Uważam, że to jeden z lepszych powodów nadchodzącego 2014 roku, a wy?

2.Gdzie Pazura nie może, tam ruskich pośle…

NRGeek opublikował fragment tłumaczenia autorstwa rosyjskich tłumaczy (buhahahaha) kultowej gry Max Payne . Po krótkim seansie już mam dosyć. Z tym dubbingiem ten tytuł staje się jeszcze bardziej psychodeliczny niż kiedykolwiek… Tylko dla odważnych.

3.Game Boy player już wkrótce na Gram Od Rana!

Jeżeli nie macie dość recenzji w moim wykonaniu to już wkrótce kolejna. Tym razem zajmiemy się przystawką Game Boy Player do konsoli Nintendo Gamecube. Zbędny bajer, czy uzasadnione kolekcjonerskie marzenie? O tym już w nadchodzącym tygodniu.

4.100 gier na Sega Mega Drive w 10 minut! Ile jesteś w stanie  samodzielnie rozpoznać?:D

Nawet jeśli ani jednej to to dobry czas by to nadrobić!

To wszystko na dziś! Krótko i na temat. Natknęliście się na coś fajnego w sieci? Chcecie się tym podzielić? Piszczie w komentarzach lub naszym facebookowym profilu

TUTAJ.

Reklamy

5 responses to “NIEDZIELNAnotka# Wojna, rosyjscy tłumacze i Sega Mega Drive

  1. Justice League War – jaram się!
    A na Segę udało mi się tylko tyle rozpoznać:

    Dwa Batmany (nie znam dokładnych tytułów), Alien 3, Alien Storm, Cannon Fodder, Castlevania (nie wiem która to część), Comix Zone, Cool Spot, Desert Demolition, Dick Tracy, Aladdin, Jungle Book, Earthworm Jim, Fatal Fury, Gauntlet 4 (podpisane było :P), Ghosts And Goblins, Golden Axe, Judge Dredd, King of the Monsters, Lemmings, Treasure Land Adventures, Bomberman, Megaman, Moonwalker, Micro Machines, Mortal Kombat, Another World (?), Final Fight, Sonic and Knuckles, Street Fighter II, Tmnt, Tiny Toon Adventures, WWF Royal Rumble, X-Men : Clone Wars, Zombies Ate My Neighbors – słabo ale mało miałem do czynienia z konsolami Segi 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s