NIEDZIELNAnotka# O Hulku, zazdrości i Batmanie na żywo.

niedzielna

Pożegnaliśmy listopad, który dla wielu był zaganianym miesiącem  i minął szybciej niż można się było tego spodziewać.  Nastał grudzień, a nasze  myśli skierowane są już w kierunku wolnych dni i świąt, które pewnie miną jeszcze szybciej. W związku z tym zaganianym czasem i jeszcze bardziej zaganianą przyszłością zachęcam do spoczynku, uspokojenia oddechu i relaksu przy kolejnej Niedzielnej Notce nim nastanie poniedziałek.

1.Po tym Mario już nigdy nie będzie takie samo.

Swego rodzaju kącik  muzyczny zagościł w Niedzielnej Notce już chyba na stałe. Jeśli uwielbiasz muzykę z ostrym brzmieniem to musisz to zobaczyć

2.Batman Live- Chętnie bym się tam znalazł. 

Batman w formie komiksu, książki, filmu, serialu, animacji itp. Pora na spektakl! Zwiastun, a także dostępne w sieci materiały z poprzednich pokazów zapierają dech w piersiach. Będąc tam zapewne bawilibyśmy się świetnie. Jak wam się podoba?

STRONA PROJEKTU

3.Guitar Hero w kieszeni. 

Oto mała zapowiedź tego co będzie recenzowane w tym tygodniu. Czy faktycznie mini kontroler może imitować zabawę z plastikowym „wiosłem” z konsoli stacjonarnej?

4.Jedno zdjęcie, a tyle zazdrości…

Taki regał pod telewizor to sama przyjemność. No, ale jak to mówią „cudze chwalicie swego nie znacie.” Mimo to , tyci zazdroszczę takiego urządzenia game room’u.

man-cave-gaming

5.Gdyby ktoś miał wątpliwości, ze Marvel potrafi jeszcze robić dobre seriale.

Niech czym prędzej zarezerwuje sobie czwartkowy wieczór i przycupnie przed telewizorem oglądając kanał Disney XD. O czym mowa? O Hulku, a w zasadzie 5 Hulkach:) „Hulk i Agenci Miazgi” (czerstwe tłumaczenie swoją drogą) to serial świetny i o ile do Ultimate Spider-Man wciąż nie możemy  się przekonać, tak to wsysamy w ciemno. Sprawdźcie!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s