KINOgramodrana# Batman Beyond: Return of The Joker

beyond

Przed wami kolejny wpis z dobrą animacją. Nawet jeśli nie jesteś w stanie przełknąć  „Batmana: 20 lat później” to  zaufaj mi warto. Warto z dwóch powodów. Jednym z nich jest Joker, którego możemy po raz setny oglądać w zupełnie innej odsłonie. Drugim powodem jest nowy Batman, który przekreśla całą regułę mrocznego rycerza i jest to całkowicie naturalne w jego wykonaniu. Co ja tu będę pisał! Zapraszam do oglądania!

 

 

Reklamy

5 responses to “KINOgramodrana# Batman Beyond: Return of The Joker

  1. Jeden z moich ulubionych filmów animowanych. Świetny scenariusz, rewelacyjna muzyka, kreska, którą zawsze lubiłem. Z przyjemnością obejrzałem raz jeszcze. Doskonałe połączenie światów TAS i Batman Beyond. Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić, to absolutnie niedorzeczne wytłumaczenie obecności Jokera, ale ginie gdzieś tam pod natłokiem miodu.

    • Podpisuje się pod tym co napisałeś. Co do obecności Jokera to człowiek po pewnym czasie pamięta na szczęście tylko o tych dobrych rzeczach i faktycznie to co J tam robił przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie:) Ta animacja mocno zachęca do całego serialu Batman Beyond 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s