KINOgramodrana# Ostatnie spotkanie z Batmanem…

kinogramodranabatman

Oto przed wami ostatnie dwa odcinki Batman: Gotham Knight. Mam nadzieje, że przyniosą wam wiele radości tak jak poprzednie i będę mógł liczyć na komentarz w tej sprawie. Czego możecie się jeszcze spodziewać w tym cyklu? Hmm… Myślę, że animacje z super bohaterami to najlepsze co może się tu znaleźć. Jeśli jednak macie inne sugestie. Nie tylko dotyczące tego cyklu to zapraszam o TUTAJ na nasz FB profil. Do kolejnego wpisu! Miłego odbioru.

Ep. 5 – Working Through Pain

Ep. 6 – Deadshot

 

Reklamy

5 responses to “KINOgramodrana# Ostatnie spotkanie z Batmanem…

  1. Ep. 5 – Working Through Pain
    Mam mocno mieszane uczucia, ale bardziej w stronę „meeeeh”. Niby jest tu jakaś głębsza symbolika (broń na końcu) i przesłanie ale wszystko jakieś takie rozlazłe. Wayne kompletnie nie pasuje mi w takich orientalnych klimatach (po raz kolejny również jest najsłabiej moim zdaniem narysowaną postacią ze wszystkich – być może anime-style po prostu nie jest dla mnie). Powstrzymam się od ostatecznej opinii, rozumiem co chcieli pokazać i przekazać autorzy i nie wątpię, że komuś innemu się spodoba, dla mnie jednak zostanie gdzieś pomiędzy ok/meh.

  2. Ep. 6 – Deadshot
    TO JEST WŁAŚNIE BATMAN JAK NALEŻY! Mroczne Gotham, genialne tła po raz wtóry, wyrazista kreska, ciekawy projekt postaci, fajny bedgaj, no i klimatyczna konkluzja podsumowująca wszystkie dotychczasowe epizody. Kawał dobrej roboty z tą częścią.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s