Kilka pomysłów na urządzenie mieszkania w Marianowym stylu.

nintendo room

Czas powrócić nieco do tematów związanych z grami (spokojnie, Batmanowo i Kino… będą wciąż rozwijane:). Dziś przed wami ciekawe pomysły na urządzenie pokoju dla was, waszych pociech, gości. Dla kogo tylko chcecie! Pewne przedstawione tu elementy sam chętnie widziałbym w swoim wystroju, ale obawiam się, że mogłoby się to spotkać z dezaprobatą reszty świata:P Zapraszam!

fa026210f750262272a2c44eb1a53dff

Świetna figurkowa przystań, która tworzy całość do pozazdroszczenia. Oczywiście półki ustawione są tak, by przedstawiały level z gry Donkey Kong.  Jako fan wszelkich półek jestem „za”! Tylko proszę jeszcze dodać figurki!

f784759cc596b8b130db752dda9ce176

„Książe Koopa”  nabiera w tym miejscu nowego znaczenia.  W dodatku powalający na kolana ręczniczek z podobizną Mario. Świetne, choć sam raczej nie pokusiłbym się o coś takiego:P

a80ddf090915e4367a464964c0ef462a

To powinno być pocieszeniem dla każdego głodnego studenta. Skoro wewnątrz straszy światło to chociaż nacieszy oko samą lodówką.

9d38e5182912d3fe51c1c09d9b8d601eTo najlepiej urządzony salon jaki widziałem.  Należy jednak pamiętać o tym ,by nie ubrudzić NES-a kawą itp.  A także o tym, aby na święta pożyczyć kilka krzeseł od sąsiadów bo wigilia na dwuosobowej kanapie może się nie udać.

Nikt nie lubi siedzieć po ciemku (no dobra…) , a jeśli ciemne pomieszczenia oświetlają takie oto źródła światła to nic tylko podziwiać. Tą z Nintendo zapperem chciałbym bardzo. Jednak swojego bym na taką lampę nie poświęcił.

Oto propozycje skierowane zdecydowanie do najmłodszych odbiorców. Jeśli więc masz komu sprawić taki wystrój to czym prędzej zabieraj się do roboty!:D

106080542a338b8d9e72430d98b4f0c2

Wszystkie te mebelki, gadżety itp. byłyby jednak niczym bez solidnego sprzętu do grania.  Tak więc warto również pomyśleć i o tym w trakcie budowy  wszelkich Marianowych wystrojów.

Reklamy

10 responses to “Kilka pomysłów na urządzenie mieszkania w Marianowym stylu.

  1. Półeczki są DIY więc możesz sobie takie zrobić, Książę Koopa mówi sam sa siebie :d, a co do studentów to nie wiem jak mają w lodówkach, nie wiem czemu o nich wspomniałeś 😀 ale myślę, że samotni faceci też mają tylko światło w lodówce. Haha nikt nie lubi siedzieć po ciemku z ( no dobra), pamiętaj, że ja jestem mroczną rycerką 😀

  2. Eeeee….macie rację…ostatnie zdanie powinniście zachować dla siebie. 🙂 Właśnie wyobrażam Was sobie w sypialni Mario , każde w mrocznym stroju Batmana (gracie w NESa of course 😉 ) 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s