Bohaterowie Batman the Brave and the Bold #3

batmanowo

Hej!  Dziś już albo dopiero, trzecia notka z batmanowo i bohaterami z Batman The Brave and the Bold. Nie przedłużam, zapraszam do czytania i zwiedzania :D!

plasticman1th

Plastic Man

Plastic Man jest super-bohaterem, którego unikalne, całkowicie plastyczne ciało pozwala mu wyciągnąć się bardzo daleko i wykrzywiać się do każdej pozycji. Na początku nazywał się „Eel” O’Brian, jednak wypadek w fabryce chemicznej dał mu wiele możliwości , przede wszystkim mógł walczyć z przestępczością. Woozy Winks jest jego nieudolnym, najlepszym przyjacielem. Mimo, że jest jednym z najpotężniejszych jednostek na planecie to z powodu wieku, nieograniczonego charakteru,  władzy, ma beztroskie i pełne humoru podejście do życia, które większość nie akceptuje i nie traktuje go poważnie. Był członkiem Justice League, All-Star eskadry i bojowników o wolność.

pobrane

Jarvis Kord wujek Teda Kord i szalony naukowiec. Dostał Blue Scarab Beetle od bratanka do pracy, jednak Jarvis przeznaczył go do zasilenia armii robotów Blue Beetle by przejąć City Hub, wysyłając je do różnych części miasta w rakiecie . Jego nikczemny plan został udaremniony przez jego bratanka i Batmana, w którym Ted poświęcił swoje życie, niszcząc rakietę Jarvisa w procesie.
Po śmierci Teda(bratanka), Jarvis zamieszkuje na Science Island, gdzie zostaje poproszony przez Jaime Reyes, by zastąpił swojego bratanka. Kord oszukał Reyesa i utworzył nową armię robotów Blue Beetle. Jaime w końcu dowiedział się o planach Jarvisa i pokonał go wraz z Batmanem.

Bb-drpolaris

Doctor Polaris- Lex Lang

Moce:

Magnetic Manipulation: Polaris może kształtować i manipulować polami elektromagnetycznymi, które są naturalne lub sztuczne, pozwalały mu podnosić i przenosić ciężkie przedmioty, kontrolować cząsteczki żelaza w atmosferze, a nawet zmiany na ziemskie pole magnetyczne.

Manipulacja elektromagnetyczna Spectrum: zdolność do projektu lub manipulacji wielu form energii, które są związane z magnetyzmem. Doctor mógł strzelać pociskami energii elektrycznej i stworzyć dość intensywne ciepło, aby zniszczyć metalowe drzwi.

Siła magnetyczna-Fields: Doctor Polaris mógł wznieść pól elektromagnetycznych sił z wysokim stopniem hermetyczności, chroniąc siebie lub inne osoby z niemal każdej energii lub ataku fizycznego.
Lot: Tworząc pole antygrawitacyjne wokół siebie, Doktor Polaris posiadał zdolność lewitacji.

Metamorpho

Metamorpho

Metamorpho jest Superbohaterem i posiada moc zmieniania ciała w różne postacie, przy użyciu elementów zawartych w organizmie . Posiada również moc niezniszczalności . Początkowo był znany jako archeolog Rex Mason, ekspozycja na Orb Ra w Egipcie zmieniło go w jedną z mitycznych Metamorphae. Chociaż  moce Metamorpho pozwalają mu walczyć ze złem, to są też jego przekleństwem, ponieważ jest uwięziony w tej ohydnej postaci, nie mogąc nawet umrzeć.  Był członkiem Justice League of America, Doom Patrol, Justice League Europie i Seven Soldiers of Victory.

Katana

Katana

Katana włada mieczem japońskim, jest superbohaterką z magiczną bronią. Jej ostrze to Miecz Soultaker, relikt, który kradnie duszę, zabija i zapisuje je w środku.  Zostało to zrobione w pojedynku z człowiekiem, który zabił jej rodzinę, Takeo Yamashiro. Batman ostatecznie zatrudnionia ją i staje się  ona członkiem jego black-ops w drużynie postronnych podczas misji w Markovia. Była członkiem Birds of Prey.

Reklamy

2 responses to “Bohaterowie Batman the Brave and the Bold #3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s