Niedzielna notka# O modyfikacjach konsol przenośnych i nie tylko.

niedzielna

Jeśli dziś niedziela to czas na kolejny luźny temat! Oto przed wami zbiór filmików przedstawiających różne modyfikacje konsol. Sam nie jestem zwolennikiem tego typu przeróbek hardware, ale wiem, że ma to swoich zwolenników. Zaczynamy!

 1ds przestaje być żartem…

Wszystko przez niejakiego gościa o nicku kevinwoolford123 , który to stworzył modyfikacje polegającą na pozbawieniu klasycznego dsa górnego ekranu, tak by zrobić z niego coś na kształt klasycznego game boy advance. Nie wierzycie? Zobaczcie sami!

 Marzysz o automacie wprost z salonu gier, a masz małe mieszkanie? Znam rozwiązanie!

Dzięki niejakiemu lukemorse1, który to stworzył taki właśnie automat miniaturowych rozmiarów. Można na nim z powodzeniem grać, oczarować znajomych, lub zabrać nad morze by spotkał się ze starszymi braćmi:) Prawda, że uroczy?

 Gdy nawet w dzień jest zbyt ciemno.

Linia game boy aż do momentu wydania gba sp słynęła z potwornej wady. Braku podświetlenia. Na przestrzeni lat wymyślono różne lampeczki, lupy z podświetleniem itp. Konsola z takim akcesorium wyglądała conajmniej dziwnie, a i skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Warto rzucić okiem jak wygląda konsola po zabiegu zamontowania podświetlenia przez kittamuort. Wciąż się zastanawiam dlaczego N od razu tego nie zrobiło?:>

Gdyby psp miało nigdy nie powstać.

Wtedy techknott , zbiłby majątek. Oto przed wami przenośna (choć do kieszeni jej nie schowacie) konsola ps2. Wykonanie robi ogromne wrażenie i z chęcią postawiłbym to cacko na półce.

 N64Boy Advance, czyli nintendo 64 w skórze gba:)

Gdy port Super Mario na Nintendo ds nie wystarczy ludzie wpadają na takie pomysły. Jak wyżej, w kieszeni tego nie zamkniemy, ale pogranie kilka minut przed snem to dobre zastosowanie.

The NCube

Kolejny świetny pomysł i dobra realizacja. Jest tylko jedno ALE. Nośnik kręcący się na wierzchu. Zbiera cały kurz itp. Do tego nie chciałbym dostać tym po łapkach:) Jednak pomysł zasługuje na oklaski!

To już wszystko na dziś! Przed nami nowy wspaniały tydzień! Pamiętajcie by nas odwiedzać i niech te kolejne 7 dni przyniosą wam masę radości i nowych doświadczeń.

Do zobaczenia! 

Reklamy

4 responses to “Niedzielna notka# O modyfikacjach konsol przenośnych i nie tylko.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s