Postacie Batman Brave and Bold #1 i nie tylko.

batmanowo

Witajcie, mój nowy kwadracik jak już zauważyliście jest związany z Batmanem, będą różne ciekawe, jak i te mniej ciekawe informacje na temat tego osobnika. Wiem, wiem nie wszyscy go lubicie, jednak mam nadzieje, że do kogoś to trafi.  Wpadłam na pomysł przedstawienia wam bohaterów Batman Brave and Bold, niestety nie miałam okazji oglądać tego serialu (mam nadzieje, że nadrobię), ale grałam na DSie jak i na Wii. Myślę, że może być to ciekawe, ponieważ niektóre postacie nie są tak mocno znane jak np. Catwoman czy Joker. Jest ich dość sporo, więc każda notka będzie zawierała pięciu bohaterów.

Bscap0071

Wildcat

Ted Grant  był bokserem, został wrobiony w morderstwo swojego mentora, przez swoich skorumpowanych menadżerów. Oczywiście został wydalony z boksu, dlatego podczas pobytu w więzieniu obiecał sobie oczyścić swoje imię. Zainspirowany wyczynami Złotego Wieku Green Latern, Ted przyjął kostium czarnego kota i przyjął przydomek Wildcat. Tropił zabójców, kontynuując swoją karierę super bohatera, dołączył do Justice Society of America. Po przejściu na emeryturę, otworzył swoją siłownie, gdzie trenował Batmana, Black Canary, a także Catwoman.

Huntress

Huntress

Helena Bertinelli urodziła się w lusksusie i tak jak Bruce Wayne straciła rodziców w wieku ośmiu lat. Ojciec Heleny był szefem mafii, dlatego zginął z rąk swoich wrogów. Kobieta obiecała sobie walczyć z przestępczością w rodzinie w Gotham City, jako Łowczyni używa brutalnych taktyk, które prowadzą często do morderstw. Huntress sprzymierzyła się z Batmanem w walczeniu z Babyface i jego bandą.

booo

Booster Gold

Michael Jon Carter urodził się w Gotham City, razem z siostrą nie poznali swojego ojca, ale ten wrócił do ich życia. Przekonał syna by  porzucił piłkę nożną. Booster bez swojej pasji, podjął pracę w Metropolis Space Museum jako nocny stróż. Z pomocą robota bezpieczeństwa o nazwie Skeets, Michael ukradł urządzenie z wyświetlaczami muzealnymi, w tym Ligii Super-Heroes i pas Brainiaca piątego w polu sił.  Używał maszyny  czasu Rip Hunter , także na wystawie w muzeum, aby podróżować do 20 wieku, z zamiarem zostania superbohaterem i tworząc korporację opartą wokół siebie do wygodnego życia.  Jest bezczelny i ma obsesje na punkcie sławy i bogactwa co drażni innych bohaterów.  Carter jako piłkarz był „Booster”, ale jego nazwa dwudziestego wieku to „Goldstar”.  Należał także do Ligii Sprawiedliwych.

hh

Guy Gardner

Najbardziej niesforny, arogancki i zarozumiały z Green Laterns, zawsze musieli mieć go na oku. Poznał wielu bohaterów, w tym Batmana. Wszystko go drażniło i złościło, a  Batman musiał zawsze interweniować i go bronić. Guy Gardner umieszczany był w komórce, ponieważ w ciągu dnia potrafił dostać niezłej furii. W jednym z odcinków nawiązał współpracę z Batmanem i z dwoma latarniam do walki z Despero. Oczywiście z takim porywczym charakterkiem Guy chciał być liderem grupy, jednak Baciu stanowczo powiedział: „nie” i znokautował go jednym ciosem. Guy zwrócił uwagę na nieuczciwego Sinestro w tym epizodzie, udało mu się go uwięzić w pierścieniu, a Despero wysłać w kosmos. Batman pogratulował Gardnerowi przed całym Green Latern Corp.

Kite-Man_BTBATB_001

Kite Man

Charles „Chuck” Brown człowiek, który z latawca zrobił broń aby popełniać przestępstwa. Lata z wielkim latawcem przywiązanym do niego. Jest w konflikcie z Batmanem, Robinem, Hawkmanem i Hawkgirl przy różnych okazjach. Dzięki swojej broni uwalniał więźniów, żeby go pokonać Batman wykorzystywał latawce Kite Mana. Podobno Kite Man został zrzucony z budynku Bruce Wayne przez Deathstroke bez swojego latawca, gdy nie chciał przyłączyć się do nowego Tajnego Stowarzyszenia  Super Villains.

To tyle na dziś, paa.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s