Nostalgia, czyli jak dawniej wyglądały opakowania gier? (snes)

Korzystając z okazji, że dziś sobota i każdy chcę odpocząć od obowiązków, długich zobowiązujących treści i rzeczy które należy zapamiętać. Postanowiłem pokazać wam  jak wyglądały niegdyś pudełka gier na Snesa. Skąd ten pomysł? Mianowicie dlatego, że ów opakowania były kartonowe, wiele z nich nie przeszło próby czasu i  jedyne (lub aż tyle) co pozostało to „łysy” cart z grą. W związku z tym postanowiłem pokazać co niektórym czytelnikom, którzy jeszcze nie mieli okazji dokładniej widzieć takich pudeł jak to ładnie niegdyś wyglądało.

Zdjęcia jak i carty należą do mnie i zostały zdobyte jakieś 2 lata temu na lumpeksie wraz z Padem. Na zdjęciach brak jednego full boxa adventure island. Foty te były robione na potrzebę portalu Retroage.net  , w którym to możecie znaleźć moje skany gier z nesa, a także biblioteke innych retro zapaleńców.

Miłego odbioru i weekendu!

Mario kart

Desert Storm

Pilotwings

 

Reklamy

2 responses to “Nostalgia, czyli jak dawniej wyglądały opakowania gier? (snes)

  1. eh, łezka się kręci… a najbardziej mnie kręcą na starych opakowaniach gier skriny z tychże gier. Bo to jest tak: kiedyś producent chwalił się grafiką gry, a dzisiaj ta reklama nabrała zabawnego charakteru 😉

    • To prawda, co niektórzy na widok segi master system i napisu na konsoli „high definition audio ” mogą parsknąć śmiechem, bo dziś znaczy to zupełnie co innego:) JEdnak każdy czas ma swoje prawa i cudnie się to po latach ogląda:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s