O poszukiwaczach SKARBÓW Z RYNKU. 3 kanały YT które należy poznać.

 

skarb

Jak wiecie od jakiegoś czasu stałem się miłośnikiem nowego sposobu zdobywania gier za bezcen. Jest to fascynujące na tyle, że ludzie chętnie pokazują innym co można znaleźć w różnych ciekawych i niecodziennych miejscach. W USA takie polowanie jest znacznie łatwiejsze, ale będąc miłośnikiem retro gier z przyjemnością ogląda się taką masę staroci jaką można tam kupić. Dziś przedstawię wam owe 3 kanały, które są warte uwagi i poczucia choć w 10 procentach tego co można przeżywać będąc POSZUKIWACZEM SKARBÓW.

LINKI W NAZWIE

 1.Captain8Bit

Program który jest zrealizowany na maksa profesjonalnie. Oglądając go masz wrażenie że widzisz przed sobą retransmisje programu z discovery. Sposób montażu jest żywcem ściągnięty z tychże programów (mam na myśli np. poszukiwaczy okazji lub wojny magazynowe). Nadaje to niezwykłą przyjemność oglądania. Co z samymi bohaterami filmików? Zachowują się jak prawdziwi pasjonaci i nie sposób im odmówić poczucia humoru. Należy jednak nadmienić że panowie rzadko kiedy ustanawiają kierunek w rynkowe miejsca. Raczej są to różne sklepy i komisy porozrzucane po USA.

 2.RetroHunters

Ci goście to synonim rynkowych poszukiwań. Program nie zrealizowany już jak ten wyżej, ale również ma swój świetny styl. Zawsze zaczyna się od tzw. „Czego będziesz szukał dziś?”. Często jednak kończy się zupełnie innymi tytułami w reklamówce. Pokazane jest dosłownie wszystko. Począwszy od targowania się, kończąc na wszystkim co można tam znaleźć. Oglądając ten kanał możesz zechcieć wybrać się w takie miejsca! Gwarantuje.

 3.arhneu

Ten kanał nie zajmuje się tylko i wyłącznie kupnem gier w różnych miejscach jak te powyżej. Tworzy go kilku zapaleńców chcących robić coś dla innych o podobnych zainteresowaniach. Zajmują się retrogrami i tytułami obecnej generacji. Warto dodać do ulubionych, gdyż ludzie ci robią to z pasją i poczuciem misji. Co do szperania to nie ma tego wiele. Zaledwie 6 odcinków. Jednak ze świecą szukać czegoś podobnego w PL internecie.

Podsumowanie.

To wszystko na dziś! Mam nadzieje że choć niektórym dałem kolejne fajne miejsce do odwiedzenia w sieci. Serwis youtube to potęga z którą warto niekiedy spędzić trochę czasu. Nie po to by obejrzeć setny gameplay gimnazjalnego głupka który bluzga i wydziera się do mikrofonu. Nie po to by ktoś kogo zaprosili do telewizji śniadaniowej mówił nam jak żyć, choć do niedawna zajmował się tylko grami… Jednak to temat na inny tekst. Te kanały to poczucie adrenaliny samej w sobie. To czy coś się kupi lub nie i jaką kwotę zaoszczędziliśmy kupując w takich miejscach w porównaniu z cenami na allegro lub ebayu.

Reklamy

4 responses to “O poszukiwaczach SKARBÓW Z RYNKU. 3 kanały YT które należy poznać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s