TYLKO PATRZĘ#5 Ralph Demolka!!!!!! Z lekkim opóźnieniem.

4435684-ralph-demolka-643-482

Witajcie!!!

Po świętach pełnych obżarstwa, czas zabrać się do roboty i coś dla was naskrobać. Było to prawie dwa miesiące temu, a dokładnie  14 lutego w Walentynki, wtedy obejrzeliśmy „Ralpha Demolkę”, jak dla mnie Disney świetnie się spisał. O to krótki opis:

Nasz wielki Ralph, jest bohaterem gry na automat, jego zadaniem jest niszczenie kamienicy, w której zamieszkują ludzie, przez to nie cieszy się wśród nich dobrą opinią. Mieszkańców z opresji ratuje Felix ze swoim magicznym wszystko naprawiającym młotkiem. Ralph marzy o zdobyciu  medalu i staniu się pozytywnym bohaterem, dlatego też opuszcza swoją grę w poszukiwaniu złota. Przechodzi przez różne gry, napotyka na swojej drodze znane postacie, takie jak Pac-man, Q*bert, Kano z Mortal Kombat, bohaterów ze Street Fightera, Bowsera, Sonica, Doktora Eggmana, nawet Zombie z The House of  the Dead i wiele innych. Ogólnie film zaczyna się od krótkiego epizodu, kiedy Ralph jest na grupowej psychoterapii i właśnie tam spotykamy większość tych postaci. Każdy miał tam swój problem.

Wracając do momentu opuszczenia swojej gry i zwiedzaniu innych, Ralph napotkał na swojej drodze, sierżant Rurecką i jej grę, przypominającą styl Halo. Ralph ze swoją siłą i uparciem zdobył tam medal. Musiał szybko stamtąd uciekać. Wtedy dostał się do cukierkowej gry wyścigowej jak MarioKart , gdzie bagna były z czekolady, była wybuchająca Coca-cola przez wrzucanie do niej Mentosów, czy samochody wypiekane z ciasta. Super to wyglądało i aż chciało się zjeść te pyszności. Spotkał tam Wandelope von Cuks – śliczna ciemnowłosa mała dziewczynka, postać z błędami, ponieważ co jakiś czas jej pikselki się rozmazywały albo znikała całkiem z gry. Wandelopa również miała marzenie, żeby wziąć udział w wyścigu. Ukradła medal Ralphowi myśląc, że to moneta, która była jej potrzebna do stworzenia swojego pojazdu. Demolka wkurzył się na początku na nią i chciał go odzyskać, ale z czasem zaczęli się zaprzyjaźniać, zrozumiał to iż są do siebie podobni i mają podobne marzenia. Jak się później okazało, Wandelopa była królową w tej grze tylko pewien osobnik Król Karmel ( dawny Turbo), pozmieniał jej kody i została błędem. Jak to w disneyowskiej bajce, wszystko skończyło się dobrze. Wandelopa von Cuks znowu została królową, a Ralph zrozumiał, że nie może zostać pozytywnym bohaterem, gdyż mogło dojść do zamknięcia ich automatu. Wszyscy wrócili na swoje miejsca, Ralph Demolka robił z dumą to co do niego należy, czyli rozwalanie kamienicy i zyskał przyjaciółkę małą słodką Wandelopę.

Film moim zdaniem był super i warto go obejrzeć, można się przy nim pośmiać jak i wzruszyć. Jest to film z myślą o laikach growych jak i tych doświadczonych. Graficznie wszystko jest idealne, dźwiękowo również , ponieważ mamy tu bity dźwiękowe Atari jak i soundtrack Skrilleksa. Możemy napotkać wiele znanych postaci, przecież Pac-mana, zna chyba każdy. Nie mam pojęcia jak odnalazłyby się w nim dzieci, lecz myślę, że jakoś zaciekawiłby ich ten cukierkowy świat.

Dwoma najśmieszniejszymi momentami w grze były:

– jakaś postać z gry ubrana podobnie do postaci z Halo, mówiąca do Ralpha atakuj, szybko gonią mnie, po czym natrafiła na ścianę i próbowała przez nią przejść, tak zwany bot

– pan barman, który był ze starej gry i graficznie nie dawał sobie rady, więc jego ruchy były spowolnione, mruganie czy mówienie, wyglądało to komicznie.

Film bardzo polecam dla fanów jak i nie fanów gier.

ralph3

Jak dla mnie 10/10.

Reklamy

One response to “TYLKO PATRZĘ#5 Ralph Demolka!!!!!! Z lekkim opóźnieniem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s