Czy Mario i Luigi powinni mieć brata?

Zacznijmy od tego skąd to pytanie. Otóż ostatnio na TYM portalu znalazłem takie oto spekulacje. O co chodzi? Mianowicie o to że Shigeru Miyamoto (twórca Mariana i spółki) zaczął głośno myśleć w wywiadzie dla GT.TV.

“I don’t know what types of games I’m going to make in the future… Perhaps there will come a day when Mario needs a third brother, and so at that point maybe we’ll create him.”

-Shigeru Miyamoto

Czas  być może się zastanowić czy kolejny brat jest potrzebny? Uważam że świat Mariana mimo powtarzających się schematów i postaci jest na tyle rozbudowany że nie potrzeba nikogo innego. Wystarczą już źli kuzyni braci. Wario i Warluigi to alternatywa dla tych którym osoba Mario i jego brata nie przypadły do gustu. Moim zdaniem jeżeli Miyamoto powinien coś zmienić to stworzyć zupełnie nową postać nie związaną ze światem Mario. Jeżeli nie on to niech znajdzie się ktoś taki w wielkim N który stworzy kogoś kto może dołączyć do szanowanego świata Nintendo. Być może coś dla „hardcore” graczy skoro z tego co zdążyłem się zorientować Wii U chcę sięgnąć właśnie po nich. Co wy sądzicie? Kolejny brat byłby dobrą opcją? Jak w zasadzie miałby wyglądać by nieco wyróżniać się od swych braci? Pomysły?

3 responses to “Czy Mario i Luigi powinni mieć brata?

  1. jak dla mnie nie powinno byc trzeciego brata, tak naprawdę po co? jaka miałaby być jego historia? Oo. jeżeli już miałby być to pewnie będzie miał wąsy i będzie podobny do Luigi ;D tylko, że z żółtym strojem, stawiam na to ;p

    • Historia? W Mario? O’rly? Miyamoto powinien zacząć coś zupełnie nowego. Big N potrzebuje świeżaków. I to nie z istniejących już uniwersów.

      • Kid Icarus był moim zdaniem bardzo fajnym posunięciem. Zwrócono moją uwagę na coś co nie istniało od kilkunastu lat. Szkoda że poprzestano na jednej części na 3dsa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s