Czas na nowe… czyli nowy wygląd naszego bloga!

Nasz stary wygląd bloga był robiony w pośpiechu. W zasadzie stary nagłówek był projektowany około 10 minut. Ot tak, by jakoś to co piszę mogło być rozpoznawalne. Później czytelników zaczęło przybywać. Zaprosiłem do wspólnego pisania Martę, czyli crazymilkshake i jakoś to się dalej „kręci” z powodzeniem. W związku z tym że na przestrzeni tych kilku miesięcy wiele się zmieniło, postanowiliśmy że zaprojektuje coś nowego. Tym razem nie „na kolanie”. Tak oto możecie oglądać nowy efekt mojej pracy. Mam nadzieje że szybko przywykniecie do nowego wyglądu i nie zmieni to waszego patrzenia na tą stronę. My w zamian za pozostanie przy nas obiecujemy że w dalszym ciągu będzie bić z nas pasja do retro grania i nie poddamy się z dodawaniem kolejnych (mam nadzieję) ciekawych notek. Dziękujemy jednocześnie za wszystkie komentarze! Są dla nas istotne. Bowiem akcja rodzi reakcje. Tą reakcją są właśnie wasze wypowiedzi pod wpisem które pokazują nam często że nasze myślenie jest podobne do waszego lub niekiedy całkiem odwrotne.

Postanowiliśmy również zamknąć nasze forum. Przyznajemy się bez bicia że chyba nie jesteśmy jeszcze gotowi na prowadzeniu tego z takim rozmachem. W zamian za to skupimy się na rzeczach ważnych. Czyli pisaniem tutaj i (niedługo) nagrywaniem filmików.

Dziękuje za poświęcony czas by przeczytać tą notkę organizacyjno-informacyjną!

Reklamy

2 responses to “Czas na nowe… czyli nowy wygląd naszego bloga!

  1. dobrze jest odświeżyć wizerunek od czasu do czasu, ale ogólnie rzecz biorąc, macie bardzo czytelnego i nieprzeładowanego dodatkami bloga, co oceniam na plus.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s