The Suffering – świetny survival shooter do pobrania za darmo!

Dziś chciałbym napisać o swoim odkryciu. Otóż kilka lat temu zagrywałem się w grę „The Suffering” na ps2, a jeszcze wcześniej widziałem ją u dobrego kolegi. Gra ma trochę lat i do dziś można ją kupić na ps2 i xboxa w wersji pudełkowej. Warto wspomnieć że wyszła jej kontynuacja którą również warto sprawdzić, ale nie o tym.

Wracając do podzielenia się moim odkryciem. Jakimś dziwnym trafem gra którą tak dobrze wspominam stała się tytułem za darmo! na licencji freeware. Czy to wystarczy abyście dzięki mojemu poleceniu i darmowej możliwości pobrali grę? Zapewne nie. Dlatego już mówię w kilku zdaniach o czym ów gra jest.

Fabuła pokrótce i inne szczegóły.

Torque to główny bohater „The Suffering”. Od jakiegoś czasu oczekuje na wykonanie egzekucji wyroku śmierci. Jednak chłop ma szczęście (w nieszczęściu) bo w niewyjaśnionych okolicznościach następuje inwazja potworów na placówkę więzienną w której przebywa. Torque nie ma wyjścia i musi coś postanowić to też stwierdza że musi zwiewać z więzienia. I tu zaczyna się nasza przygoda. Bowiem przed nim nie lada wyzwanie. 12 gatunków potworów! Choć są i postacie o nastawieniu pokojowym lecz nie oczekujcie że to więzienie z olbrzymią dozą życzliwości. Jak shooter to powiedzmy szybko o broniach. Broni jest 10 gatunków. Oczywiście tu są podstawy jak karabin, miotacz płomieni, strzelba itp. Jednak jest coś co zasługuje na uwagę i jest znakiem rozpoznawczym „The Suffering”. To transformacja , atak furii naszego bohatera który zamienia się w bestie i przez kilka chwil ułatwia to nam eksterminacje wrogów. Grafika jak na tamte czasy była rewelacją, a i teraz mnie jakoś mocno nie bolała. Zresztą jak kiedyś powiedział ktoś mądry „Liczy się miód”. Tak więc do dzieła! I powiedzcie czy wam się podobała!

DOWNLOAD!!! via victory games

DOWNLOAD!!! via cvr.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s