i po świętach…

i po świętach

I po świętach… No cóż. Czy były udane? Z pewnością średnio bowiem Crazymilkshake i reszta bliskich się rozchorowała.No ale cóż zima, tym bardziej taka która raz jest raz jej nie ma niestety sprzyja chorobom i wirusom różnej maści.

Z pewnością domyślacie się że nie po to jednak pisze tą notkę.Mimo że dla mnie temat choroby bliskich jest istotny to jednak nie każdego może to interesować.Wiem jednak co bardziej was zainteresuje. Od dawien dawna pamiętamy pytanie pt. „Co dostałeś pod choinkę? ” Tym też właśnie chcę się pochwalić. Moi bliscy wiedzą co chciałbym dostać i wam wszystkim tego życzę (może nieco rychło w czas) udanych prezentów. Takich które trafią w gusta obdarowywanych jak i tych którzy was obdarowują. Od Crazymilkshake dostałem płytę zespołu Depeche Mode – sounds of universe. To ostatni album tej grupy z 2009 roku z którym się jeszcze nie zaznajomiłem od momentu jej powstania. Teraz będę miał okazje i nie lada przyjemność mienia ów płyty na kolejnej półce chwały właśnie dzięki mikołajowej. Kolejna osoba która trafiła w mój gust to brat. Pewnie zastanawiające jest dla was to skąd fragment okładki Cold Fear  w „prawie” po świątecznej notce. Otóż brat sprezentował mi tą grę wraz z nowym joystickiem do SNESA, jak i również samego SNESA który jest już moim drugim w kolekcji. Mimo to będzie równie mocno szanowany co ten pierwszy. Recenzje Cold Fear otrzymacie wkrótce bowiem w dalszym ciągu kończę wcześniej wspomniany ONI do przeczytania tutaj.

Jak ogólnie mijają święta? Jakoś tak nijako. Pomijając wczorajszy dzień, jest to raczej jedzenie i myślenie co by tu porobić.Gdy już nadejdzie pomysł, siły na realizacje są minimalne.

A jak wam mijają święta i co wy znaleźliście pod choinką drodzy czytelnicy?

Pozdrawiam

Gramodrana

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s