Dlaczego by nie pasjans ?

Każdy się z niego śmieje, ale każdy też go zna. To pożera niesamowicie dużo czasu jeśli się w to wciągniesz, można grać, grać i grać. Gdziekolwiek nie spojrzysz wszyscy w to grają, znudzona pani przy stoisku „Orange”, pani w biurze czy też w sklepie ludzie oglądający laptopy, zawsze, w którymś z nich jest włączony pasjans. Czy to nie dziwne, że wspomniałam tu tylko o paniach? Chyba nie, jaki facet w to gra albo jaki się do tego przyzna? Dla nich to zabawne grać w coś takiego, lepiej pograć na xboxie ;). Nie mówię, że nie lubię grać na konsoli, lubię nawet bardziej niż w pasjansa, ale wszystko co zabija nudę jest dobre.

Gotując obiad, czekając na męża/żonę, chłopaka/dziewczynę czy zwyczajnie nudząc się w pracy z komputerem, nie mając pod ręką niczego innego i nie mając Internetu, bo twój szef nie zapłacił rachunku możesz otworzyć okienko z pasjansem i zacząć go stawiać. W końcu trzeba przetrwać te osiem godzin w pracy, w której nie zawsze jest co robić.

Pasjans to dobry zabijacz czasu i nudy. 😉

Pozdrawiam

Crazymilkshake

(Postanowiłem namówić swoją dziewczynę do napisania kilku słów o Pasjansie.O czymś po co sięga za każdym razem gdy nie ma na komputerze nic innego.Ma nieco inne spojrzenie na pewne kwestie ode mnie.Jednak to dobrze, bowiem to nada mojemu, czy też naszemu blogowemu miejscu nieco kontrastu.Pozdrawiam Gramodrana)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s