W co ja gram? #1

Obrazek

To kolejny cykl w którym będę pisał w jaką grę aktualnie gram i jakiej recenzji można się spodziewać gdy już tą grę ukończę.

Gra w którą aktualnie gram to Marc Eckos Getting Up na platformie playstation 2. Nie jestem fanem kultury graffiti i rapu.Jednak dobrze jest czasem poznać coś z czym nie jest się związanym.Ta gra nawet jak nie jest się zaangażowanym w tą kulturę pozwala odczuć co znaczą dzikie wrzuty na murach lub wieczorne walki o terytorium.
Nie ma co! Polecam zagrać mimo iż jeszcze jej nie skończyłem.

PLATFORMY NA KTÓRYCH DOSTĘPNA JEST GRA:

PC

XBOX

PS2

Reklamy

2 responses to “W co ja gram? #1

  1. Poczepiam się – nie chwal gry przed zachodem słońca 😉 Ostatnio, po pierwszym odpaleniu „Dishonored” zacząłem zachęcać wszystkim potencjalnych zainteresowanych, twierdząc, że spełnia ona wszystkie oczekiwania. Potem mój zachwyt zjechał, jak po równi pochyłej.

    • No cóż niestety jak później napisałem gra mimo mojego zachwytu nie została przezemnie ukończona. Pomysł jest fajny, i historia też wciąga jednak jest momentami tak że nie wiadomo dlaczego pewien schemat rozgrywki się wypala i albo do gry wrócimy kiedyś albo wcale pozostając ze stwierdzeniem „Gra jest dobra, ale nie ukończyłem.” Takiej możliwości na szczęście nikt nam nie zabierze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s